0

GOLEADA SE NASTAVLJA: Sigtorson odgovorio, ali je Žiru ponovo utišao Islanđane (VIDEO)

Objavljeno: 03.07.16 u 22:24

U prvih 14 minuta drugog poluvremena videli smo nova dva pogotka u četvrtfinalnom duelu EP između Francuske i Islanda.

Posle 4:0 za Francusku i 11 minuta igre u nastavku konačno je stigao odgovor Islanda i to u vidu lepe akcije po desnoj strani koju je uspešno završio Sigtorson poslavši loptu iza leđa Uga Lorisa.

(Izvor: youtube / CYCOMUIR Oficial)

Međutim, samo dva minuta posle toga, Žiru je iskoristio grešku golmana Halgdorsona i postigao svoj drugi gol na meču, nakon čega je napustio teren, a umesto njega u igru je ušao Andre Pjer-Žinjak.

(Izvor: youtube / GOAL TV)