0

EURO 2016: Košmaran početak Albanije (VIDEO)

Objavljeno: 11.06.16 u 17:06

Reprezentacija Albanije poražena je u svom prvom meču na šampionatima Evrope. Bolja je bila ekipa Švajcarske, koja je trijumfovala rezultatom 1:0. Jedini gol je postigao Šar u petom minutu.

Drugi meč prvog kola grupe A na evropskom šampionatu u Francuskoj između Švajcarske i Albanije pripao je Švajcarcima.

Trenutak odluke dogodio se već u petom minutu, kada je Šar nakon centaršuta Šaćirija visoko skočio i iskoristio pad koncentracije golmana Beriše za 1:0.

(Youtube/goals and skills)

Švajcarskoj je posao bio olakšan jer je kapiten Albanije Cana dobio crveni karton u 37. minutu.

(Youtube/AlbinPlaze)

Ali, ŠVajcarci nisu uspeli da dođu i do drugog gola, ali je i ovo bilo dovoljno za vredna tri boda i veliki korak ka plasmanu u nokaut fazu.