0

KOPA AMERIKA: Kolumbija je utišala Ameriku (VIDEO)

Objavljeno: 04.06.16 u 09:05

U prvom meču na otvaranju jubilarnog Kopa Amerika, Kolumbija je u Santa Klari savladala domaćina SAD 2:0 (2:0).

Jesu domaćini, ali nema šta da traže protiv Južno Amerikanaca. To je sada jasno kao dan. Ni podrška velikog broja navijača nije pomogla četi Jirgena Klinsmana da izbegne poraz protiv Rodrigeza i drugara. Na kraju laganih 2:0.

Utakmica je počela golom. Igrao se 8. minut kada je Kardona centrirao, a Zapata glavom loptu smestio u mrežu. Kolumbija je povela i utakmica je ušla u mirne vode. To je trajalo sve do 42. minuta kada je Jedlin igrao rukom u svom kaznenom prostoru. Bio je to penal za Kolumbiju, a realizator zvezda Reala Rodrigez.

(Izvor: RuTube)

Do kraja utakmice videli smo još jednu stopostotnu priliku i ponovo za Kolumbiju. Baka je izašao sam na golmana, ali je bio neprecizan. Takmičenje u SAD se nastavlja danas kada se u drugom meču „A“ grupe sastaju Paragvaj i Kostarika.

Tokom noći na programu su i mečevi „B“ grupe, a sastaju se Haiti – Peru i Ekvador – Brazil.