0

KAKAV GOL? STRAŠAN GOL: Ibrina magija, Kavanijev šmek i Maksvelov slalom – u jednom golu! (VIDEO)

Objavljeno: 30.04.16 u 00:02

Fudbaleri Pari Sen Žermena su u pobedi nad Renom od 4:0 postigli gol koji spada među najlepše timske golove u prethodnih nekoliko sezona.

Nakon što je prvih 45 minuta završeno bez golova, Parižanima je bilo dovoljno pet minuta u drugom poluvremenu da izvedu nešto što se jednostavno može opisati kao magija.

Prelepa timska akcija upotpunjena je nestvarnim pasom Ibrahimovića, Kavanijevom šmekerskom asistencijom i golom Maksvela nakon slaloma.

LE TALEK: U Srbiji nema taktike, a Zvezda je kao PSŽ, svi žele da nas pobede