2

PUKLA PETARDA U ZEMUNELU: Zvezda napunila mrežu večitog rivala i dobila centarfora za budućnost

Objavljeno: 24.04.16 u 12:53

U meču 24. kola omladinske lige Srbije fudbaleri Crvene zvezde su kao gost savladali vršnjake iz Partizana sa ubedljivih 5:2 (3:2).

Poveli su domaći preko Ilića u 16. minutu, ali je Joveljić vrlo brzo izjednačio, da bi petrov doneo novu prednost crno-belima u 32. minutu.

Do preokreta je došlo već u prvom poluvremenu pošto je Joveljić samo minut kasnije izjednačio, a Cvetković u 40. doneo prvu prednost crveno-belima.

UHVAĆEN U (NE)DELU: Otkriveno ko je ubacio loptu da spreči kontru Malage protiv Atletika (VIDEO)

U drugom poluvremenu Dejan Joveljić je najpre kompletirao het-trik, a tačku na ovaj meč u 55. minutu stavio je Luka Ilić.

Ovim trijumfom Crvena zvezda je preotela prvo mesto na tabeli Partizanu pošto ima bod više (49/48), a sa utakmicom manje na svom kontu prate ih OFK Beograd i Vojvodina koji su osvojili po 47 poena. U šampionskoj trci i dalje je i Čukarički koji ima pet bodova manje od lidera prvenstva.

GROBARI ĆE GA JOŠ VIŠE VOLETI: Bivši prvotimac Partizana oprostio dug