8

SLS, PLEJ OF: Šok na JNA! Čukarički do pobede golom potencijalnog Zvezdinog pojačanja! (VIDEO)

Objavljeno: 23.04.16 u 21:08

U drugom kolu plej ofa Superlige Srbije, fudbaleri Čukaričkog savladali su Partizan na gostujućem terenu – 2:1. Meč je obeležilo nekoliko spornih situacija, po jedan crveni karton na obe strane, kao i tri pogotka. Ovom pobedom, Čukarički je Partizanu pobegao na pet bodova viška.

Meč u Humskoj bolje su otvorili fudbaleri Čukaričkog, koji su i poveli u 11. minutu golom Jankovića.

Nedugo zatim, u 19. minutu na 1:1 izjednačio je Božinov.

Partizan je na isteku pola sata igre ostao bez Nikole Milenkovića, koji je dobio crveni karton zbog brutalnog starta nad Petrom Bojićem, ali je u 38. minutu i Janković dobio crveni karton, takođe zbog grubog starta.

BRUTALAN START MILENKOVIĆA ZA CRVENI: Bojić izbegao prelom noge! (VIDEO)

Takođe, prvo poluvreme obeležilo je nekoliko spornih situacija. Pre svega, Čukaričkom je poništen gol na samom početku meča, dok je Partizan oštećen za penal nakon Đurićevog igranja rukom.

Drugo poluvreme donelo je ofanzivu Partizana, što su fudbaleri Čukaričkog iskoristili i golom Pavolovića n asistenciju Kneževića u 89. minutu postigli drugi gol na meču za pobedu od 2:1.

Ovim trijumfom, ekipa Čukaričkog pobegla je Partizanu na pet bodova prednosti, pet kola pre kraja šampionata.