0

SLS: Pobeda Radnika nad Voždovcem, Spartak sa 10 igrača do trijumfa nad Javorom

Objavljeno: 16.04.16 u 18:24

Radnik savladao Voždovac u plej ofu, Spartak uz igrača manje bolji od Javora, Novi Pazar uz dva preokreta trijumfovao nad Jagodinom. Metalac i OFK Beograd 1:1.

Fudbaleri Radnika zabeležili su pobedu nad Voždovcem. Radnik je poveo golom Arsića u 17. minutu, da bi Mutavdžić duplirao prednost u 60. Počasni pogodak delo je Ivkovića u 71. minutu.

Kad je plej aut u pitanju, Spartak je golovima Mudrinskog u trećem i Ivanovića u 87. minutu došao do trijumfa nad Javorom u Ivanjici. Subotičani su susret završili sa 10 igrača, nakon isključenja Ivanovića u 89. minutu.

VELIKA PRILIKA ZA ZVEZDU: Le Talekov veliki promašaj (VIDEO)

Novi Pazar je, uz dva preokreta, savladao Jagodinu. Prvi su do prednosti došli domaći preko Matosa u 34. minutu, na 1:1 izjednačio je Kjemereh, na 2:1 preokrenuo je Lečić u 57. minutu. U 61. minutu rezultat je nakon gola Ubiparipa bio 2:2, a Vasilić trijumf Pazarcima donosi u 79. minutu.

Metalac je na meču protiv OFK Beograda poveo sa 1:0 u Gornjem Milanovcu golom Merdovića u 61. minutu, ali je bod Beograđanima doneo Andrić u 77. minutu.

SLS: Srpski sport ovo ne pamti – Melegove četiri asistencije za 45 minuta!