0

PREMIJER LIGA: Raspoloženi Siti odneo bodove iz Londona (VIDEO)

Objavljeno: 16.04.16 u 20:46

Seriju utakmica bez poraza za Čelsi od dolaska Gusa Hidinka na klupu ovog tima prekinuo je Svonsi u prethodnom, a nastavio Mančester Siti u 34. kolu Premijer lige.

„Građani“ su večeras do nogu potukli domaćina savladavši ga sa čak 3:0 pred njegovim navijačima, a junak pobede bio je Serhio Aguero koji je postigao sva tri gola, jedan u prvom i dva u drugom poluvremenu.

Od naših igrača na terenu su bili Branislav Ivanović i Aleksandar Kolarov koji su odigrali svih 90 minuta, dok je Nemanja Matić utakmicu gledao sa klupe za rezerve.

(Izvor: Rutube/BestGoal.tv)

Ovim trijumfom Siti je preskočio Arsenal i sada je treći na tabeli Premijer lige, ali uz utakmicu više na svom kontu, dok je Čelsi u sredini tabele sa 44 osvojena boda pa ne može značajno da se pomeri ni gore ni dole.