0

FOTOGALERIJA: Na jugu motke, na severu digitron, a na istoku incidenti

Objavljeno: 16.04.16 u 18:53

U prvih 45 minuta 151. večitog derbija viđeno je malo fudbala, tačnije napadačkog fudbala pošto se „umire“ u taktici dva trenera.

Nije bilo velikih prilika ni pred jednim ni pred drugim golom, a pored bitke na terenu boj se vodi i na tribinama odnosno navijači dva kluba se prepucavaju sve vreme. Na severnoj tribini se pojavila zastava sa digitronom, a aluzija je jasna odnosno radi se o bodovnom zaostatku koji imaju crno-beli, dok je na jugu među mnogobrojnim zastavama i ona na kojoj se ponovo poziva na „uzimanje motki u ruke“, baš kao i na meču protiv Mladosti iz Lučana.

PROBLEMI NA STARTU DERBIJA: Grobari naterali Vasića da prekine meč (VIDEO)

Kao i na prethodnom derbiju na stadionu Rajko Mitić ponovo je došlo do određenih incidenata odnosno sukoba na istočnoj tribini na kojoj su pomešani navijači naša dva najveća kluba.

Ono što je najvažnije je da posle prvog poluvremena nema pogodaka tj. rezultat je 0:0.

VELIKA PRILIKA ZA ZVEZDU: Le Talekov veliki promašaj (VIDEO)