0

SERIJA A: Inter se nada Rominom ‘kiksu’ (VIDEO)

Objavljeno: 09.04.16 u 17:24

U uvodnom meču 32. kola Serije A, Inter je kao gost savladao Frosinone 1:0 (1:0).

Inter je najzad pobedio. I to kada je to najpotrebnije bilo. Neroazuri slavili su protiv Frosinonea 1:0. Inter je prvi pu zapretio u 13. minutu preko Biabijanija. Ipak, najveću šansu gosti su imali u 40. minutu kada je šutirao Perišić na asistenciju Bijabijanija, ali je lopta otišla pored gola.

PREMIJER LIGA: Arsenalu malo 2:0 za pobedu, Vest Hemu tri gola Kerola (VIDEO)

Frosinone je prvi put zapretio preko Paganinija u 64. minutu. Ipak, najbliži golu bili su u 72. minutu kada je Pavlović pogodio prečku. Samo dva minuta kasnije usledila je kazna. Perišić je centrirao, a Ikardi je glavom zatresao mrežu domaćina. Bilo je to dovoljno da Inter „upiše“ veoma važna tri boda pred nastavak sezone i borbu za kvalifikacije Lige šampiona.

(Izvor: Videa)