1

DVA BRZA GOLA: Siti poveo pa sve prosuo, Ibrahimović postigao najluđi gol u istoriji Lige šampiona (VIDEO)

Objavljeno: 06.04.16 u 21:31

Od 38. minuta utakmice u Parizu Mančester Siti je vodio protiv Pari Sen Žermena sa 1:0, ali je posle dva minuta prosuo stečeno.

Kazna za promašaje pre svega Zlatana Ibrahimovića i poigravanje Matuidija i Rabioa na sredini terena usledila je munjevitom akcijom koju je golom krunisao Kevin de Brujne.

MAŽIĆ U CENTRU PAŽNJE: Di Marija poludeo na Srbina, Ibra promašio penal (VIDEO)

Svakao bi trebalo spomenuti da se intervencijom nisu proslavili ni David Luiz ni golman Trap između kojih je prošla lopta.

(Izvor: Dailymotion/Goal 365 HD)

Poigravanje golmana Harta i Fernanda iskoristio je tragičar Zlatan Ibrahimović koji je ni kriv ni dužan postigao gol. Izašao je Šveđanin u blok Brazilcu koji je trapavo reagovao, a centarfor PSŽ-a je postavio nogu tako da se lopta odbila u prazan gol.