0

BUNDESLIGA: Ludilo na Vestfalenu u drugom poluvremenu (VIDEO)

Objavljeno: 02.04.16 u 20:25

Malo je nedostajalo da se Borusija Dortmund večeras oprosti od titule prvaka, ali je domaći tim na kraju ipak uspeo da savlada Verder sa 3:2 u meču 28. kola Bundeslige.

Nije bilo golova u prvih 45 minuta, da bi Obamejang na startu drugog dela otključao bravu tima iz Bremena. Ipak, gosti se nisu predavali te su od 69. do 74. minuta sa dva pogotka napravili potpuni preokret.

Kagava je pogotkom u 77. minutu vratio nadu „milionerima“ da bi mogli da zadrže korak sa Bajernom da bi samo pet minuta kasnije Ramos pogodio za novi preokret i pravo ludilo na tribinama Vestfalena.

(Izvor: Rutube/GOALTIME – ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ)

Borusija ponovo ima pet bodova manjka u odnosu na vodeći Bajern, dok je Verder na samo jedan poen od opasne zone u kojoj se nalaze Hofenhajm i Ajntraht, a Augzburg je sam zbog bolje gol razlike iznad crte.