1

NIŠTA – NIŠTA: Slabo poluvreme ‘orlova’ i u Talinu (VIDEO)

Objavljeno: 29.03.16 u 18:49

Posle 45 minuta igre na Le Kok areni u Talinu rezultat priajteljskog meča između Estonije i Srbije je 0:0.

Iako je selektor „orlova“ na teren poslao trenutno najjači sastav kojim raspolaže čak ni ta ekipa nije uspela da ozbiljnije ugrozi gol domaćina. Tačnije jednu pravu priliku su stvorili naši reprezentativci, ali Aleksandar Mitrović nije bio uspešan.

Sa druge strane Estonci su našu odbranu probiljali sa leve strane gde je delovao Kolarov, a priliku da savladaju Stojkovića imali su Zenjov u 27. i Teniste u 32. minutu. U prvoj situaciji reprezentativac Estonije se nije najbolje snašao odnosno šutirao je pravo u Stojkovića, dok je u drugoj naš golman odlično reagovao skrativši ugao beku domaće selekcije.

(Izvor: Dailymotion/Goal 365 HD)

32' ODBRANA Vladimir Stojkovic // Estonija 0… by goal365hd