0

PRIJA MU KAZAHSTAN: Bivši napadač Crvene zvezde nastavio da rešeta (VIDEO)

Objavljeno: 20.03.16 u 16:13

Fudbaleri Astane nastavili su sa pobedama u domaćem prvenstvu, na krilima dobrih partija Đorđa Despotovića.

Astana je kao gost bila bolja od Ordabašija u pravom srpskom derbiju 3:1. Svi golovi pali su u prvom poluvrmenu, a goleadu je započeo Đorđe Despotović. Bivši napadač Crvene zvezde se u 10. minutu poklonio za 0:1. Pet minuta kasnije izjednačio je Junuzović, ali su Simčević autogolom i Ančić doneli tri boda Astani.

Od srpskih igrača za pobednika su igrali golman Erić, Maksimović i Despotović, dok su dres Ordabašija nosili Simčević, Trajković i Crnogorac Kasalica.

(Izvor: YouTube/ТРАФИК ДЛЯ ПРОДВИЖЕНИЯ ВАШЕГО БИЗНЕСА)