0

SLS: Nišlije ponovo u trci za mesto u Evropi

Objavljeno: 12.03.16 u 15:52

U prvom meču subotnjeg programa 26. kola Superlige Srbije fudbaleri niškog Radničkog savladali su Jagodinu kao gosti sa 2:1 (2:0) i tako se probili do deobe trećeg mesta na tabeli.

Ekipa Milana Rastavca je već u 11. minutu imala dva gola prednosti pošto je tada Radoš Bulatović duplirao početnu prednost Radničkog koju je Nišlijama doneo Marjanović već u 4. minutu. Sve što su domaći uspeli da urade je da u 70. minutu golom iz penala vrate neizvesnost u ovaj duela.

Petim porazom u pslednjih sedam utakmica Jagodinci su došli u vrlo nezavidnu situaciju pošto imaju samo 22 boda odnosno dva više od Rada i Spartaka koji su na začelju tabele.