0

BUNDESLIGA: Bajern sa pola snage do nove ubedljive pobede (VIDEO)

Objavljeno: 12.03.16 u 20:22

Subotnji program 26. kola Bundeslige zatvorili su Bajern i verder duelom na Alijanc areni, a pobeda je očekivano pripala ekipi iz Minhena – 5:0.

Nije trebalo da prođe mnogo vremena da Bavarci otključaju bravu odbrane tima iz Bremena pošto je Tijago Alkantara već u 9. minutu doveo u vođstvo Bajern, a do poluvremena prednost domaćg tima udvostručio je Tomas Miler koji je bio strelac i trećeg gola na meču.

Činilo se da je tačku na ovj duel svojim 24. golom u prvenstvu stavio je Robert Levandovski u 86. minutu, ali je Alkantara svojim drugim golom u samoj završnici ipak napravio korekciju rezultata.

(Izvor: Rutube/Независимый спорт)

Bajern sada uz meč više ima osam bodove suficita u odnosu na Borusiju iz Dortmunda koja će sutra na megdan Majncu, a Verder je na samo tri poena od opasne zone u kojoj se nalaze Ajntraht, Hofenhajm i već otpisani Hanover. Miloš Veljković je odigrao prvo poluvreme za Verder.