0

GORELA TUMBA: Paklena bakljada dočekala Olimpijakos, ipak tim iz Pireja slavio (VIDEO)

Objavljeno: 02.03.16 u 20:57

Na Tumbi je večeras odigran prvi meč polufinala Kupa Grčke u kome je šampion države Olimpijakos savladao PAOK 2:1.

Tim iz Pireja dočekao je „pakao“ u Solunu. Navijači PAOK-a priredili su spektakularan „vatromet“ na samom startu utakmice. Ipak, to ovoga puta nije uticalo na fudbalere Olimpijakosa.

(Izvor: YouTube/INPAOK Next Level)

Tumba je posebno eksplodirala u 9. minutu kada je Mak doveo domaćina u vođstvo. Do kraja prvog poluvremena Kambijaso je doneo izjednačenje gostima. Konačnih 2:1 za Olimpijakos postavio je Fuster u 56. minutu.

(Izvor: YouTube/Live Sport)

Od srpskih fudbalera samo je Luka Milivojević odigrao 90 minuta za Olimpijakos.