0

LIGA EVROPE, 1/16 FINALA: Fener pobednik rusko-turskog ‘rata’ (VIDEO)

Objavljeno: 25.02.16 u 18:48

Prva revanš utakmica 1/16 finala, od onih koje su zakazane za četvrtak, odigrana je u Moskvi gde su domaća Lokomotiva i gostujući Fenerbahče remizirali 1:1, a taj rezultat je odveo turski tim u narednu rundu pošto je slavio u prvom duelu sa 2:0.

Nakon dosta izjednačenog prvog dela Lokomotiva je u samoj završnici uspela da dođe do minimalne prednosti preko iskusnog Samedova i samim tim do prilike da makar izjednači ukupan skor.

Međutim, konstantni napadi Moskovljana u drugom poluvremenu nisu dali rezultat pa je usledila kazna u 83. minutu kada je Topal postavio konačnih 1:1.

(Izvor: Rutube/Независимый спорт)

Nemanja Pejčinović je odigrao ceo meč za Lokomotivu, dok je Petar Škuletić ušao u igru u 73. minutu umesto Manuela Fernandeza. Zanimljivo je da Dmitri Tarasov nije bio u kombinaciji za večerašnji meč. Lazar Marković zbog povrede nije igrao za goste.