0

PRIMERA: Pobeda Reala uz dosta sreće (VIDEO)

Objavljeno: 13.02.16 u 18:15

Real Madird je uz dosta sreće savladao Atletik Bilbao 4:2 (3:1).

Imala je četa Zinedina Zidana više sreće nego pameti. Poveo je Real na vreme golom Ronalda u 3. minutu. Ipak, nedugo zatim Eraso je izjednačio na 1:1 posle velike greške Varana. Mogao je Atletik do vođstva posle izjednačenja, ali je Navas u dva navrata zaustavio Adurica. Kazna je stigla u 37. minutu kada je Rodrigez ponovo doneo prednost „kraljevskom klubu“ – 2:1. U poslednjem minutu prvog poluvrmena Ronaldo je svojim drugim golom na utakmici Realu doneo velikih 3:1.

Aduric je bio tragičar u redovima Baskijaca. U 68. minutu je imao stoostotnu šansu, ali je Navas ponovo izašao kao pobednik. Da „tragedija“ za Vrana bude potpuna potrudio se sam igrač koji je u 83. minutu isključen zbog dva žuta kartona. Ipak, u 87. minutu Ronaldo je rešio pitanje pobednika, ako ga je i bilo, pošto je postigao het-trik za 4:1. Konačnh 4:2 postavio je De Markos.

(Izvor: RuTube)