0

PREMIJER LIGA: Gosti odlični, čast domaćina spasio Norič (VIDEO)

Objavljeno: 13.02.16 u 18:17

Mančester junajted i Sanderlend su na odličan način započeli ovaj fudbalski vikend u Engleskoj i dali dobar uvod u 26. kolo Premijer lige.

Ekipa „fenjeraša“ Noriča je priredila iznenađenje odigravši nerešeno sa Vest Hemom, jednim od predendenata za plasman u Evropu. Drugo poluvreme meča donelo je viže uzbuđenja, domaćin je vodio sa 2:0, ali su Pajet i Nobl za dva minuta (74. i 76. minut) doveli Vest Hem do izjednačenja.

Neočekivani trijumf ostvarila je ekipa Stouk protuv Burmuta od 3:1, golovima Ibmule, Afelaja i Hoselua.

(izvor: Rutube/Независимый спорт)

Nekadašnji napadač Arsenala i Totenhema, Emanuel Adebajor obeležio je meč Kristal Palala i Votforda, ali njegov tim nije pobedio. Gosti dolaze do prednosti preko Troja Dinija u 16. minutu, zatim Adebajor  u 45. minutu poravnava rezultat i postiže svoj prvenac za ekipu Kristal Palasa, ali pobedu gostima donosi fenomenalni Troj Dini u 82. minutu.