0

ČAČANI NA OHRIDU: Borac neuspešno počeo pripreme

Objavljeno: 02.02.16 u 16:31

Fudbaleri čačanskog Borca danas su počeli seriju kontrolnih mečeva na pripremama na Ohridu. Poraženi su od Radnika iz Surdulice sa 2:0.

Surduličani su se bolje snašli u ovom meču, jer su već nedelju dana na pripremama na Ohridu, tako da su potpuno sigurno ušli u meč.

Dvostruki strelac za ekipu Radnika bio je bišvi prvotimac Čačana, Slaviša Stojanović. Prvi gol je postigao sa bele tačke u 13. minutu, a drugi sedam minuta kasnije. Borac je u prvom poluvremenu imao dve odlične šanse, ali je golman Ritić odlično intervenisao.

Drgi deo meča loše je počeo za Radnik, jer je ostao sa igračem manje, ali i pored toga ekipa Ljubiše Stamenkovića nije uspela da izvuče, bar remi i pored četiri odlične prilike. U timu iz Čačka se osetio izostanak prvog strelca Vujaklijekoji danas nije bio u timu.

Borac sledeći kontrolni meč igra protiv domaće ekipe, makedonskog prvoligaša, Mladosti iz Carevog Dvora.