0

PRO LIGA: Janković ponovo doživeo poraz, srpski Muskron remizirao

Objavljeno: 01.02.16 u 12:09

Ekipa našeg stručnjaka Aleksandra Jankovića ponovo je doživela poraz i to posle preokreta.

Mehelen je protiv ekipe Šarlroa vodio na poluvremenu 1:2, da bi domaćini uspeli da preokrenu i pobede reultatom 3:2.

U nedelju ekipa Muskrona igrala odigrala je egal utakmicu sa Ostendeom. Domaćini su vodili na poluvremenu rezultatom 2:0, ali je Muskron sredinom drugog poluvremna dao dva gola i izjednačio, Ostende je ponovo pobeo deset minuta pre kraja utakmice, da bi konačan rezltat postavio naš internacionalac Filip Marković u 88. minutu.

Fudbaleri prvoplasiranog Gena pobedili su Vasland Beveren na domaćem terenu rezultatom 2:1 i zadržali prednost u odnosu na Klub Briž. Ekipa iz Briža je na domaćem terenu istim rezultatom savladala Lokeren