0

BUNDESLIGA: Sjajni Menhengladbah slavio sa igračem manje, Herta nastavila niz

Objavljeno: 20.12.15 u 19:37

Fudbaleri Borusije Menhengladbah i Herte nastavili su niz sjajnih rezultata u Bundesligi

Borusija je danas na svom stadionu savladala ekipu Darmštada rezultatom 3:2 sa igračem manje, i nakon preokreta pri rezultatu 0:1.

Heler je doveo goste u vođstvo u 28. minutu, a samo deset minuta kasnije, Ćaka je zaradio direktno isključenje. Ipak, domaći su izjednačili preko Štindla u 44. minutu, da bi u 51. Nordtvajt preokrenuo na 2:1.

Vagner je u 67. minutu izjednačio na 2:2, ali je potom Vent u 86. doneo velika tri boda za Borusiju koja je ostala na četvrtom mestu sa 29 bodova, tri manje od trećeplasirane Herte.

Ekipa iz Berlina je ranije danas pobedila pobedila Majnc rezultatom 2:0 golovima Kalua u 34. i Daride u 54. minutu.