2

NEMA KRAJA: Partizan gubi od ‘fenejraša’, nezvani gost izazvao prekid (VIDEO)

Objavljeno: 08.11.15 u 17:20

Iz vikenda u vikend ponavlja se ista slika kada su u pitanju ligaški mečevi Partizana pošto su crno-beli i danas „uspeli“ da prime prvi gol i to u duelu sa Jagodinom koja je poslednja na tabeli.

Nakon gužve pred kaznenim prostorom domaćina loptu je povukao Frensis, koji je potom proigrao Popovića koji je čini se traljavo šutirao, ali ispostavilo se da je tako odlično asistirao Urošu Popoviću kojem nije bilo teško da savlada Kljaića za vođstvo od 1:0 u 11. minutu.

(Izvor: Youtube/Visekruna TV)

Neposredno posle vođstva Jagodine na terenu se pojavio nezvani gost – jedan pas, koji je gotovo redovan na utakmicama Jagodine prošetao se terenom izazvavši prekid od nekoliko minuta.

Pogledajte kakve postave su na teren izveli treneri Gošić i Drulović.