0

BUNDESLIGA: Bajern razbio ‘švabe’, porazi Leverkuzena i Volfzburga (VIDEO)

Objavljeno: 07.11.15 u 17:27

Fudbaleri Bajern Minhena pobedili su ekipu Štutgarta rezultatom 4:0 (4:0), dok su Bajer Leverkuzen i Volfsburg doživeli poraze u 12. kolu Bundeslige.

Bavarcima je bilo potrebno manje od pola sata da postignu sva četiri gola i tako nastave neverovatan niz rezultata. Mrežu “švaba“ načeo je Roben u 11. minutu, da bi potom pogodio Daglas Kosta u 17, da bi konačan rezultat postavili Levandovski u 37. i Miler u 40. minutu.

Srpski reprezentativac Filip Kostić igrao je prvo poluvreme, a od 46. minuta umesto njega igrao je Hlusek.

Bajer Leverkuzen je izgubio na svom terenu od Kelna sa 1:2, gosti su poveli golom Maroha u 17, a izjednačio je Ćićarito u 33. minutu. Papadopulos je isključen u 50. minutu, a gosti su to iskoristili i preko Maroha došli do sva tri boda.

Volfzburg je poražen u Majcu, a strelci su bili De Blazis i Mali.