0

BUNDESLIGA: ‘Koltovi’ se raspucali protiv Šalkea (VIDEO)

Objavljeno: 25.10.15 u 19:28

U poslednjem meču 10. kola Bundeslige Borusija je u Menhegladbahu savladala gostujući Šalke sa 3:1 (1:1).

Iako konačan rezultat nagoveštava da su „koltovi“ lako došli do trijumfa nije bilo tako. Prvih 45 minuta završeno je nerešeno 1:1 i to posle gola Štindla nakon promašenog penala i autogola domaćeg igrača Kristijansena.

(Izvor: Rutube/Футболонлайн.net)

Novu prednsot ekipi Borusije doneo je prelepim golom iz slobodnjaka Rafael, da bi tačku na ovaj meč stavio Korb u 84. minutu.

Ovim trijumfom tim iz Menhegladbaha se probio čak do sedmog mesta, što je odlično s obzirom da je očajno startovao, dok je Šalke ostao na trećem mestu, ali sada ima četiri boda manje od Dortmunda i čak 11 od vodećeg Bajerna koji još uvek nije ispustio niti jedan bod.