0

SLS: Remi u Ivanjici, Stojanović doneo pobedu Radniku

Objavljeno: 24.10.15 u 19:55

Odigrana su još dva meča 15. kola Superlige Srbije kojim se završava prvi krug takmičenja.

U Ivanjici domaći Javor je uspeo da izbegne poraz u duelu sa Jagodinom iako je od 38. minuta gubio i bio sa igračem manje u polju pošto je isključen Kolaković. Bod domaćima pogotkom u 78. minutu doneo je centarfor Stefan Dražić.

Junak pobede radnika protiv Novog Pazara od 2:0 bio je Slaviša Stojanović koji je već nakon nešto manje od pola sata dva puta pogađao gol gostiju koji nisu uspeli da dođu makar do izjednačenja u preostalih sat vremena igre. I na ovom meču je bilo crvenih kartona pošto je sa jedne strane isključen Ćulum, a sa druge Osmanagić.