0

U STILU ROBERTA KARLOSA: Dve maestralne golčine Filipa Mladenovića protiv Rome! (VIDEO)

Objavljeno: 29.09.15 u 21:34

U toku su utakmice drugog kola Lige šampiona, a u prvom poluvremenu najlepši pogodak postigao je srpski internacionalac Filip Mladenović.

BATE Borisov je dočekao Romu kao autsajder, ali je već posle 12 minuta bilo 2:0 za beloruskog šampiona. Drugi gol postigao je bivši fudbaler Crvene zvezde Filip Mladenović sa, po slobodnoj proceni, možda i više od 30 metara. Maestralno!

Isti igrač je u 30. minutu potpuno probušio i golmana i ekipu Rome, sjajnim ubacivanjem iz drugog plana i hirurški preciznim udarcem pod prečku gola Šćešnjija.