2

SL: Prva pobeda Jagodine, goleada na Banjici (FOTOGLAERIJA)

Objavljeno: 13.09.15 u 19:18

Odigrana su još tri meča 9. kola Superlige Srbije, a „vatromet“ golova viđen je na Banjici gde su Rad i Spartak remizitali 3:3 (1:2).

Poveli su „građevinari“ u 10. minutu golom Arsenijevića. Spartak je izjednačio u 24. minutu preko Makarića, da bi pet minuta pre kraja prvog poluvremena preokret „golubovima“ doneo Kovačević. Šok na stadionu „Kralja Petra“ usledio je u 50. minutu kada je Mikić povećao prednost gostiju na 3:1. Ipak, Rad je do kraja meča uspeo da stigne do boda. Prvo je Arsenijević iz penala smanjio na 2:3, da bi Nenadović u 88. minutu postavio konačnih 3:3.

Jagodina je „upisala“ prva tri boda ove sezone. „Ćurani“ su bili bolji u gostima od OFK Beograda 2:0 golovima Popovića i Kiereme. Borac iz Čačka je na svom stadionu kraj Morave savladao Novi Pazar 3:0, a strelci za četu Nenada Lalatovića su bili Miletić, Vujaklija i Jevtović.