0

POVRATAK NA TEREN: Mrdaković strelac u remiju Voše

Objavljeno: 06.09.15 u 00:14

Napadač Vojvodine Miljan Mrdaković vratio se na teren posle mesec i po dana pauze i bio je strelac u remiju sa Drinom iz Zvornika rezultatom 2:2 u prijateljskoj utakmici.

Mrdaković je bio strelac gola u 55. minutu, kada je zatresao mrežu glavom, a u tom trenutku njegov tim gubio sa 2:0, pa je na taj način vratio svoju ekipu u igru.

Utakmica je odigrana na terenu fudbalskog centra „Vujadin Boškov“, Drina je povela već u trećem minutu preko Đerića, a vođstvo je udvostručio Nikolić u 52. Mrdaković je tri minuta kasnije vratio Vojvodinu u igru, da bi Rosić postavio konačan rezultat u 68. minutu.

Mrdaković je ovog leta stigao u Vojvodinu i pre povrede je odigrao četiri utakmice u dresu novosadskog tima – tri u kvalifikacijama za Ligu Evrope i jednu u Superligi Srbije. Postigao je dva gola u kvalifikacijama

Naredna utakmica Novosađane čeka u sredu, kada će gostovati u Jagodini.