0

BUNDESLIGA: Goleada u Dortmundu, Tuhelova Borusija gazi (VIDEO)

Objavljeno: 15.08.15 u 20:35

U poslednjem subotnjem meču prvog kola Bundeslige Borusija Dortmund je savladala istoimenu ekipu iz Menhengladbaha sa ubedljivih 4:0.

Izgleda da navijači dočmaćeg tima nemaju razloga za brigu, Jirgena Klopa na klupi lepo je zamenio Tomas Tuhel. Odbrana je bila sigurna, napad efikasan, a meč je rešen već u prvom poluvremenu, na koje su otišli sa 3:0.

Rani prvi gol, već u 21. minutu duplirano vođstvo, a samo 12 minuta kasnije i definitivno osigurana pobeda.

Mhitarjan je bio dvostruki strelac, u drugom poluvrmenu je stavio tačku na meč.