1

SL: Čudesan preokret Rada, OFK lagano, prvi bod za Jagodinu! (FOTO)

Objavljeno: 12.08.15 u 18:56

Fudbaleri OFK Beograda pobedili su Radnik rezultatom 3:0, Rad je takođe kao domaćin slavio protiv Mladosti iu Lučana – 4:2, dok su Spartak i Jagodina odigrali bez golova.

“Romantičari su bez mnogo problema savladali ekipu iz Surdulice rezultatom 3:0 i tako došli do drugog trijumfa ove sezone. Strelci za OFK Beograd bili su Jovanović u osmom, Liščević u 52. i Subašić u 74. minutu.

OFK Beograd sada ima šest, a Radnik bod manje.

Fudbaleri Rada takođe su zabeležili drugi trijumf od početka sezone, iako su se namučili protiv Mladosti iz Lučana. Gosti su na poluvremenu imali dva gola prednosti zahvalujući pogocima Gavrića u šestom i Jovanovića u 18. minutu.

Ipak, “građevinari“ su u nastavku došli do potpunog preokreta. Najpre je u 49. minutu Mihajlović pogodio iz penala, da bi samo tri minuta kasnije Arsenijević izjednačio na 2:2.

U 58. minutu Živanović je pogodio svoju mrežu za 3:2, da bi u 86. Mihajlović svojim drugim golom postavio konačnih 4:2.

U poslednjem popodnevnom meču, Spartak i Jagodina odigrali su bez golova, pa su “ćurani“ tako došli do prvog boda ove sezone.