0

OVO DO SADA NISTE VIDELI: Golman petom postigao gol i sprečio poraz svog tima od PSV-a (VIDEO)

Objavljeno: 11.08.15 u 21:15

Gol dana, a možda bude i meseca i godine stiže nam iz Holandije. Danas je na programu bio meč prvog kola Eredivizije između Den Haga i PSV-a koji je završen rezultatom 2:2, a domaćin je do boda protiv šampiona stigao evrogolom svog golmana u 95. minutu. Naime, „filipsovci“ su vodili sa 2:1 i sekunde su ih delile od osvajanja prva tri boda u novoj sezoni. Ipak, golman Den Haga Hansen je verovao da njegov tim može do boda i u 95. minutu je posle centaršuta Gore iz slobodnog udarca na fenomenalan način petom savladao kolegu sa druge strane Zoeta i izjednačio na 2:2. Pogledajte majstoriju čuvara mreže tima iz Haga.