1

KVALIFIKACIJE ZA LŠ: Bambijev gol nije bio dovoljan za pobedu CSKA, Sparta odolela u Moskvi (VIDEO)

Objavljeno: 28.07.15 u 20:26

U prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona CSKA je u Moskvi remizirao sa Spartom iz Praga rezultatom 2:2, a strelac drugog gola za ruski tim bio je Zoran Tošić.

Kladionice zadovoljno trljaju ruke posle prvog meča dana između CSKA i Sparte, ali i gosti iz Praga, koji će sa odličnim rezultatom dočekati Moskovljane za sedam dana u prestonici Češke. CSKA je bio veliki favorit za trijumf u ovom dvomeču, ali je pred njima veliki posao u predstojećem revanšu.

Počelo je dobro po domaćine, Alan Džagoev ih je doveo u vođstvo u 14. minutu, ali je već u sledećem napadu Fatai izjednačio na 1:1. Naćo je sredinom prvog poluvremena propustio priliku da donese novo vođstvo ruskom timu, ali nije Zoran Tošić u 57. minutu kada je sjajno reagovao i savladao golmana Sparte.

Ipak, ni to nije bilo dovoljno za trijumh Moskovljana pošto je Krejci samo četiri minuta kasnije doneo novo izjednačenje i postavio konačan rezultat.