0

BURA NA MAKSIMIRU: Pokazao svojim navijačima dva srednja prsta, pa ‘pocrveneo’ na klupi (VIDEO)

Objavljeno: 28.07.15 u 23:37

Dinamo Zagreb večeras je odigrao samo 1:1 protiv norveškog Moldea na svom terenu, a meč je obeležio incident iz 64. minuta meča.

Tada je Paulo Mačado zamenjem Markom Rogom, a prilikom izlaska sa terena stranac je dobio velike zvižduke hrvatske publike. To mu se nikako nije dopalo, na šta je Mačado reagovao pokazivanjem dva srednja prsta ka tribini sa navijačima.

Evo kako je to izgledalo.

(youtube / Football Matches)

A evo i golova sa ovog meča, Dinamo je poveo golom Enrikesa u 18. minutu, ali je samo tri minuta kasnije izjednačio Kamara.

(youtube / Live Sport)

Ovde pročitajte ostale rezultate večerašnjih duela kvalifikacija za Ligu šampiona.