0

PRIJA IM KINA: Sevala Milijaševa levica, bomba Lazovića (VIDEO)

Objavljeno: 27.06.15 u 16:40

Srpskim igračima baš ide u Kini. Tresu mreže ljubimci večitih, i Nenad Milijaš i Danko Lazović.

Milijaš je bio strelac vodećeg gola za svoj Hebei u 20. minutu, iz slobodnog udarca, sa nekih 30 metara od gola. doduše, golman nije baš odreagovao najbolje, a ‘bombarder’je došao do 11. gola u prvenstvu…

Izvor: YouTube, Visakruna Tv

Ovim golom nije doneo pobedu svom timu, meč je završen rezultatom 1:1, ali je Šenžen ostao drugi na tabeli druge kineske lige. Na svom kontu ima 28 bodova.

Pogodak sa distance postigao je i Danko Lazović, ali ne iz slobodnjaka poput Milijaša. Bivši as crno-belih je bio strelac prvog gola u 54. minutu, u pobedi svog tima od 2:0. Prelep gol…

Peking Enterprajz je peti na tabeli druge kineske lige, sa 24 boda.

Što se večitih tiče, Grof čeka pojačanja, Vojvodina je pojasnila šta se dešava sa Ivanićem, a i Partizan traži rešenja, ali ne u domaćoj ligi…