0

SERIJA A: Remi ‘Stare dame’ koja je mislima uveliko u Madridu, povratak Pogbe u velikom stilu (VIDEO)

Objavljeno: 09.05.15 u 20:12

Fudbaleri Juventusa i Kaljari remizirali su na Juventus areni u prvom meču 35. kola Serije A, a konačan rezultat bio je 1:1. Dobra vest za navijače italijanskog šampiona je povratak na teren Pola Pogbe i to golom.

Trener Juventusa Masimilijano Alegri na ovom meču odmarao je većinu igrača koji su u utorak izvojevali pobedu u prvom meču polufinala Lige šampiona, ali i iskoristio priliku da u takmičarski pogon vrati Pola Pogbu koji je na današnjem meču proveo 63. minuta u igri.

I odmah je dokazao kakav uticaj ima na igru Juventusa. Gospodario je sredinom terena, a u 45. minutu je uputio udarac izvan kaznenog prostora i zatresao mrežu, čime je razgalio domaće navijače koji su njegov povratak nedeljama čekali.

Rezultat, makar što se tiče Juventusa danas nije imao preveliki značaj, a to je iskoristio Kaljari koji je preko Luke Rosetinija u 85. minutu izjednačio, postavio konačnih 1:1 i doneo važan bod svom timu u borbi za opstanak.