0

SERIJA A: Kaljari se uhvatio za slamku pobedom protiv Parme (VIDEO)

Objavljeno: 04.05.15 u 22:42

Poslednji meč 34. kola Serije A odigran je na Sardiniji tačnije na stadionu Sant Elia gde je domaći Kaljari savladao Parmu sa ubedljivih 4:0 (3:0).

Pobednik je praktično rešen već posle četvrt sata igre pošto su golmana gostiju savladali Ekdal u trećem i Farijas u 45. minutu. Kada je Mpoku u 38. i treći put nadmudrio odbranu gostiju bilo je jasno da tri boda ostaju na Sardiniji, a konačnih 4:0 u 63. minutu postavio je hrvatski internacionalac Čop. Svih 90 minuta na golu domaće ekipe bio je naš reprezentativac Željko Brkić.

Sa dve pobede u poslednja tri kola Kaljari je oživeo nadu u opstanak u Seriji A pošto u psolednja četiri kola mora da nadoknadi šest bodova manjka u odnosu na Atalantu, dok je Parma sa 16 bodova prikucano za dno tabele.