0

LIGA 1: Monako ‘kiksnuo’ u nezgodan čas (VIDEO)

Objavljeno: 18.04.15 u 22:30

Fudbaleri Monaka propustili su šansu da osiguraju treće mesto na tabeli, pošto su na svom terenu remizirali 1:1 sa Renom.

„Kneževi“ su glavom na revanš meču četvrtfinala Lige šampiona. Monako nije uspeo da savlada Ren na „Luiju drugom“, iako je vodio do 87. minuta utakmice. Ren je prvi zapretio u 25. minutu preko Dukurea, ali je njegov polušaj završio pored gola. Kazna je usledila svega tri minuta kasnije. Odbrana Rena je katastorfalno pogrešila, a Silva je u situaciji jedan na jedan sa golmanom bio precizan.

U nastavku utakmice Ren je bio mnogo bolji rival. Gosti su promašili dve stopostotne šanse preko Pol-Žorža u 66. i Toivonena u 76. minutu, ali je to bila najava za ono što će da usledi. U 87. minutu Grosicki je dugu loptu spustio u peterac, a Habibu ju je zakucao pod prečku za konačnih 1:1.

LIGA 1 – 33. kolo: