0

PRIMERA: Kordoba tone sve dublje, porežena i od Elčea (VIDEO)

Objavljeno: 12.04.15 u 23:01

Ekipa koju je do skoro predvodio srpski stručnjak Miroslav Đukić vratila se u gubitničku seriju, posle bljeska u prošlom kolu protiv Deportiva, a ovog puta savladala ju je ekipa Elčea rezultatom 2:0.

Elče je poveo u 41. minutu golom Rokoa i već tada je bilo jasno da će Kordoba teško izbeći poraz na današnjem meču. U drugom poluvremenu prednost Elčea je duplirao Pašalić, a kada je Garsija dobio crveni karton u 81. minutu sve je bilo gotovo.

Kordoba je i dalje zakucana za dno tabele sa samo 19 bodova, a Elčeu je ovo izuzetno važna pobeda u borbi za opstanak, pošto su sada sa 28 bodova ravnopravni u borbi sa ostalim timovima.