0

LIGA 1: Monako ponovo u trci za Ligu šampiona (VIDEO)

Objavljeno: 10.04.15 u 22:30

Pobedom od 3:0 protiv Kaena na gostujućem terenu u premijernom meču 32. kola Lige 1 fudbaleri Monaka ponovo su u ozbiljnoj trci, ako ne za šampionski tron onda sigurno za jedno od mesta koja vode u Ligu šampiona.

Tim iz Kneževine prilično lako je došao do celog plena na nimalo lakom gostovanju, a za to je jedan od najzaslužnijih Martijal koji je sredinom prvog dela otključao bravu Kaena, a pored toga je bio asistent Bernardu Silvi kod njegovog drugog pogotka koji je postigao u 84. minutu. U međuvremenu Silva je na dodavanje Karaskoa koji je bio asistent i kod prvog gola u 64. minutu duplirao prednost Monaka.

Žardimov tim sada uz utakmicu više na svom kontu ima bod više od trećeplasiranog Olimpika iz Marseja. Sa druge strane Kaen je na 12. poziciji sa šest poena više od Tuluza koji je prvi ispod crte.