0

LIGA 1: Pobedom u velikom derbiju PSŽ ponovo na čelu tabele (VIDEO)

Objavljeno: 05.04.15 u 23:06

Za kraj 31. kola šampionata Francuske ostavljen je derbi između Olimpika iz MArseja i Pari Sen Žermena koji je na kraju pripao gostima rezultatom 3:2.

Iako je tim sa Azurne obale golovima Žinjaka na poluvreme otišao sa perdnošću od 2:1 pošto je pogodak za goste dao Matuidi to nije bilo dovoljno da Olimpik osvoji makar jedan bod.

Meč je odlučen na samom startu drugog dela kada je najpre Markinjos izjednačio da bi samo dva minuta kasnije svom timu autogolom presudio Morel.

Pari Sen Žermen se ovom pobedom vratio na vrh tabele pošto ima bod više od Liona, dok je Marsej sada prično udaljen od borbe za titulu pošto ima velikih pet bodova manjka u odnosu na lidera, a do kraja je ostalo još samo sedam kola.