0

SERIJA A: Došao Zeman, ali pobede nema (VIDEO)

Objavljeno: 14.03.15 u 22:39

Smena na klupi Kaljarija nije u potpunosti imala pozitivan odjek pošto je tim sa Sardinije uspeo da ostane neporažen ili bolje reći ispustio je pobedu u duelu sa Empolijem u poslednjem minutu meča 27. kola Serije A – 1:1.

Minut je delio Kalajri od toga da prekine niz od šest utakmica bez trijumfa u kojem je upisano čak pet poraza prekinut jer pogotkom Pedra koji je već u 20. minutu preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca savladao Sepea vodio sve do poslednjeg minuta nadoknade izgubljenog vremena. U poslednjim sekundama meča Većino je savladao Željka Brkića koji od 14. decembra prošle godine odnosno duela sa Parmom (0:0) nije uspeo da sačuva u potpunosti gol Kaljarija.

Kaljari je uz meč više sada samo na tri boda zaostatka od Atalante koja je prvi tim u sigurnoj zoni, dok je Empoli sedmim uzastopnom utakmicom u kojoj nije doživeo poraz još sigurniji u sredini tabele.