5

INCIDENT U SUBOTICI: Sukob Delija i policije

Objavljeno: 14.03.15 u 15:39

Na poluvremenu utakmice između Spartaka i Crvene zvezde došlo je do incidenata na tribinama Gradskog stadiona.

Naime, dok su se igrači odmarali u svlačionici i spremali da istrče na teren u drugom poluvremenu na tribinama, tačnije „južnoj“ došlo je do sukoba između Delija i policije. Tuča je trajala skoro deset minuta, a spiker na stadionu je rekao da će utakmica biti prekinuta ako se neredi ne zaustave. Na sreću strasti su se smirile i meč je nastavljen.

Delije su se pre manje od mesec dana sukobile sa policijom u Nišu pred meč sa Partizanom u Kupu Radivoja Koraća.

Crvena zvezda u Subotici vodi sa 2:1 posle prvih 45 minuta. Crveno-beli su poveli u petom minutu golom Darka Lazića, da bi u 29. minutu Ristić sa “bele tačke” povisio na 2:0. Spartak se vratio u igru pogotkom Georgijevića. Zanimljivo je u Subotici.