0

BUNDESLIGA: Mejer doneo bodove Ajntrahtu, nova povreda Rajkovića (VIDEO)

Objavljeno: 28.02.15 u 20:22

U poslednjem meču subotnjeg programa 23. kola Bundeslige Ajntraht je golovima iskusnog Mejera savladao Hamburger sa 2:1 (1:1).

Domaći su do početne prednosti došli golom iz jedanaesterca, ali je u završnici prvog dela igre Stiber vratio rezultat u egal pogotkom postignutim posle dodavanja Miler. Ipak, da sva tri boda ostanu u Frankfurtu Aleksandar Mejer pogotkom u 54. minutu.

Gosti su imali veliki problem da dođu do izjednačenja pošto su od 64. minuta igrali sa fudbalerom manje u polju jer je Ostrozlek zaradio dva žuta kartona. Za HSV je svih 90 minuta odigrao Gojko Kačar, dok je Slobodan Rajković zamenjen u 80. minutu zbog povrede kolena.

Ajntraht se ovim trijumfom vratio na osmo mesto na tabeli sa 31 osvojenim bodom, dok je HSV na samo bod od opasne zone pošto ima poen više od Paderborna koji je na 16. mestu na tabeli.