0

LIGA 1: Ludnica na ‘Velodromu’, Kaen odneo ceo plen na neverovatan način! (VIDEO)

Objavljeno: 27.02.15 u 22:48

U prvoj utakmici 26. kola Francuske lige 1 Marsej je još jednom kisnuo, s tim što je ovog puta prokockao veliku prednost i ostao bez ijednog boda. Olimpik Marsej – Kaen 2:3 (1:0)

Neverovatna utakmica na ‘Velodromu’ počela je dobro po domaći tim. Iako je već u drugom minutu Batšuaj promašio jedanaesterac, ispravio ga je Andre Ajev u nadoknadi prvog dela igre. Na 2:0 povisio je Andre-Pjer Žinjak u 64. minutu i činilo se da je u tim momentima sve bilo rešeno.

Međutim, gosti ne samo da se nisu predavali, nego su uspeli da ostvare dugo nezabeleženi preokret. Prvo je Seube u 67. minutu prepolovio zaostatak Kaena, da bi Sala tri minuta kasnije poravnao rezultat i šokirao prisutne navijače na ‘Velodromu’.

Neverovatan preokret gostima doneo je Benezet tri minuta pre kraja meča i od tog šoka se Marsej nije oporavio od kraja. Timu Marsela Bjelse ovo je četvrti vezani meč na kojem nisu slavili, što je ozbiljan udarac njihovim šampionskim ambicijama.