0

SERIJA A: Inter ide kući pevajući sa Sardinije, Vidić igrao svih 90 minuta (VIDEO)

Objavljeno: 23.02.15 u 22:59

Uprkos pohjedinim novinskim člancima da je trener Intera Roberto Manćini praktično izbacio iz tima Nemanju Vidića srpski internacionalac je odigrao svih 90 minuta u pobedi „neroazura“ na gostovanju Kaljariju – 2:1.

Do treće uzastopne prvenstvene pobede klub iz Milana došao je lepim pogocima najpre Kovačića, a potom i Ikardija koji se sam izborio za poziciju za postizanje gola. Nadu domaćinu vratio je golman gostiju Karizo kojeg je lopta pogodila u leđa nakon udarca Longa odnosno odbitka od stative, ali nije bilo dovoljno vremena za nešto više.

Željko Brkić je solidno branio za domaći tim, a kod pogodaka je bio apsolutno nemoćan. Zdravko Kuzmanović je u igru ušao u 93. minutu umesto strelca prvog gola.

Inter se probio do deobe šestog mesta pošto ima 35 bodova koliko i Đenova i Sampdiorija koji imaju i po meč manje odigran, dok je Kaljari ostao na 18. poziciji sa tri boda manje od Atalante koja je prva iznad crte.