0

PRIMERA: Đukić poražen od kluba u kome je proveo nalepše dane u karijeri (VIDEO)

Objavljeno: 21.02.15 u 20:05

U 24. kolu Primere Valensija je u gostima savladala Kordobu 2:1 (1:0) našeg trenera Miroslava Đukića.

„Slepi miševi“ su do prvog gola stigli u 38. minutu. De Paula je sjajno centrirao, odbrana Kordobe je zaboravila na Gomesa, a ovom nije bilo teško da pogodi za 1:0.

Navijači Kordobe do izjednačenja su čekali do 74. minuta kada je Gilhas sa „bele tačke“ poravnao na 1:1. Ipak, u 81. minutu Valensija je stigla do tri boda. Negredo je ostavio glavom loptu na petercu, na nju je natrčao Pijati i spasa za golmana Kordobe nije bilo.