0

JSL: ‘Prazne puške’ na Karaburmi, pobede Čuke, Rada, Jagodine (FOTO)

Objavljeno: 21.02.15 u 15:33

U prvim mečevima na prolećnoj premijeri Jelen Superlige, OFK Beograd i Vojvodina odigrali su bez golova, dok su važne pobede zabeležili Čukarički, Jagodina, Rad, Radnički 1923 i Borac.

Najviše golova viđeno je u Lučanima, gde je Frajdej već u 12. minutu doneo prednost domaćima sa bele tačke. Ipak, Jagodinci su već do poluvremena postigli tri pogotka preko Savkovića u 24, Mihajlovića u 28. i Lepovića u 40. minutu. Konačnih 2:3 postavio je Milosavljević u 62. minutu.

U derbiju kola na Karaburmi, OFK Beograd i Vojvodina su odigrali meč bez golova, što je iskoristio Čukarički koji je na domaćem terenu savladao Napredak golom Todorovića u 35. minutu.

Brđani su stigli do 31 boda i preskočili Vojvodinu na trećem mestu tabele.

Na tri meča viđen je identičan rezultat – 1:0, Rad je golom Đurića u 74. nadigrao Novi Pazar, dok je kragujevački Radnički slavio protiv Spartaka golom Kovačevića u 54. minutu.