0

LK ENGLESKE: Eriksen odveo Totenhem na Vembli

Objavljeno: 28.01.15 u 22:41

Malo je nedostajalo da Šefild Junajted izbori produžetke u drugom polufinalu Liga kupa Engleske, ali je Kristijan Eriksen sa dva gola doneo remi Totenhemu (2:2) koji će u finalu na Vembliju igrati protiv Čelsija u reprizi finala iz sezone 2006/07.

Kada je Eriksen doveo u vođstvo Totenhem u 28. nminutu činilo de da neće biti previše uzbuđenja pogotovo što je sve do petnaestak minuta pre kraja na semaforu stajao isti rezultat. Međutim ulaskom 18-godišnjeg Adamsa u igru sve se okrenulo naglavačke pošto je mladi napadač u 77. i 79. minutu doneo potpuni preokret svom timu.

Ipak, da se ne igra dodatnih 30 minuta pobrinuo se Eriksen koji je još jednom savladao domaćeg golmana i to posle lepog dodavanja Harija Kejna.